Slevy Days of Play se vrací i letos

Slevy všeho od Sony + nový limitovaný model PS4.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes oznámila, že akce Days of Play se vrací i v roce 2019 a přináší "skvělé slevy" na hardware herní konzole, software i služby PlayStation.

Cenová akce Days of Play bude trvat od 7. do 17. června na celém světě a letošní nabídka zahrnuje vynikající slevy na limitovanou edici nové konzole PlayStation 4 Days of Play Limited Edition. Konzole 1TB HDD PS4 se vyznačuje kultovními tvary PlayStation 4 v oslnivém designu leštěného kovu (více fotek zde).

0

Během akce Days of Play nabídne obchod PlayStation Store (PS Store) lákavé slevy na AAA exkluzivní tituly PS4, jako první letošní AAA exkluzivitu Days Gone, loňskou hru roku God of War, Marvel's Spider-Man, Uncharted 4: Thieves End, Horizon Zero DawnTM a další.

Kromě startovacího balíčku PlayStation VR (Starter pack PS VR), který zahrnuje vše, co hráči potřebují pro maximální zážitek ze hry, hráče potěší i nabídka PS VR her, včetně titulů VR Worlds, AstroBot: Rescue Mission, Firewall: Zero Hour a mnoha dalších.

1

Nabídky zahrnují také herní balíčky PS4, hardwarové příslušenství včetně nabídky modelů DUALSHOCK 4 a náhlavní soupravy Platinum Wireless Headset.

Slevy se vztahují i na služby PlayStation včetně služby PlayStation Plus. Uživatelé PlayStation Plus mají k dispozici celou řadu benefitů, jako například možnost využití online multiplayer hraní, dvě PS4 hry zdarma každý měsíc. Předplatné služby PS Plus dále nabízí exkluzivní slevy na hry, 100GB úložiště v cloudu pro ukládání pozic ve hře a další bonusové hry zdarma a v neposlední řadě take výhody programu PS Plus Odměny.

2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna