Planet Zoo chce být nejvíce autentickým simulátorem zvířat

Odhalení tycoonu + trailer.

Tycoony pořád frčí a poslední dobou na ně není větších odborníků než Frontier Developments.

Po velmi úspěšném Jurassic World Evolution a Planet Coaster oznámili dnes večer novou hru Planet Zoo, která se zdá být takovým duchovním nástupcem Zoo Tycoon od Microsoftu.

Vyjde letos 5. listopadu na Steamu ve standardní či deluxe edici za 45 eur, resp. 55 eur, s přístupem k letní betě a různým bonusům.

Debutový sestřih z hraní:

V kampani se pokusíte o vytvoření co nejlepší zoologické zahrady prý v ultimátním simulátoru. Budete budovat prostředí pro divokou zvěř s autentickými, skutečně žijícími zvířaty (čili žádní dinosauři), které reagují na davy návštěvníků a prozkoumávají svět okolo sebe. Mají mít různé nálady dle denní doby, někdy si jen tak budou hrát z nudy, a celkově být velmi realistická. Cílem autorů je vyrobit co nejvíce autentický simulátor zvířat ve hře.

Čekají vás však i těžká rozhodnutí a smysluplné volby pro jejich přežití v rozlehlých krajinkách, přičemž chybět nebude ani stavitelská svoboda v Sandbox módu. Důležitou roli sehrají též výzkum a konverzace, protože musíte řídit zaměstnance a udržet vše v chodu.

1

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna