Rychlý souhrn z UbiSoftu: Roller Champions demo, Ghost Recon beta, Sam Fisher v mobilní hře

+ Just Dance 2020, For Honor, Trials atd.

I v případě nové značky Roller Champions chybělo nadšení, protože jsme o tomto futuristickém sportu s bruslemi a míčem věděli od konce května.

E3 demo s pre-alfou je ke stažení pro kohokoli do 14. června. Tvůrce jinak podtrhl, že se snažili zachytit týmovou souhru, soupeření, bláznivost závodění ve vysoké rychlosti a na schopnostech založené PvP zápolení, na nějž je zábavné se jak dívat, tak i ho hrát. Oficiální trailer a záběry z hraní tohoto Free-2-Play kousku zde:

K Ghost Recon Breakpoint bylo hlavní novinkou - vedle přivedení vlastního psa americkým hercem (chraplavý Jon Bernthal) na pódium - oznámení bety na 5. září, tedy měsíc před plnou verzí. Přihlásit se do ní můžete zde. Do hry se jinak vrátí počítačem řízení parťáci pro sólo hraní. Slibována je obsahová podpora zdarma po několik let a přijde i terminátor, mimochodem stejně jako do Gears 5.

Z několika trailerů si nikdo na zadek nesedl a ničím nevybočovaly z průměru, vesměs to samé, co jsme už viděli tisíckrát ve Wildlands. Za zmínku stojí snad jedině spuštění komunitního programu Delta Company pro cosplayery a fanoušky.

Absenci nového Splinter Cell vykompenzovalo alespoň to, že se tato postava vyskytuje v nové taktické mobilní hře Tom Clancy's Elite Squad, po boku jiných hrdinů z Ghost Recon, Rainbow Six či The Division.

Druhá sezóna obsahu do Trials Rising začne letos na podzim s Medieval Motor Mayhem.

For Honor zase dostane spectator mód a novou strašidelnou událost Shadows of The Hitokiri s novým režimem Soul Rush na nepozemské mapě.

A konečně Just Dance 2020 oslaví letos v listopadu desetileté narozeniny této taneční série skladbami od: Ariana Grande, Little BigCardi B, Skrillex či BlackPink.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna