Vychází Samurai Shodown

Předchůdce bojovek.

Samurai Shodown, předchůdce žánru bojových her založených na zbraních, se konečně vrací na konzole (krabicovky) i PC (jen digitálně).

V těchto dnech vychází další díl značky od roku 2008, což je 25 let od vydání originálu. Samurai Shodown se pyšní svým charakteristicky nekompromisním přístupem k ozbrojenému souboji a v den premiéry obsahuje 13 oblíbených staronových postav a 3 zcela nové postavy (další postavy bude možné odemknout přes Season Pass), řadu soutěžních herních režimů a skutečnou evoluci bojového žánru a této série v podobě režimu Dojo.

Kromě tradičního bojového režimu Versus nabídne Samurai Shodown celou řadu režimů, do kterých hráči budou moct zaseknout své meče:

  • Practice Mode: Hráči se mohou naučit hru ve výuce a zdokonalovat se ve cvičném režimu.
  • Online Mode: Přátelé i nepřátelé mohou bojovat online v celé řadě soutěžních režimů.
  • Story Mode: Hráči mohou sledovat každou postavu na jedinečné cestě Japonskem 18. století v období Edo, kdy se nad zemí vznáší hrozba nové katastrofy.
  • Battle Mode: Hráči, kteří chtějí prověřit své schopnosti v režimech Versus, Time Trial, Survival a Gauntlet, si sáhnou až na samotné hranice svých možností.
  • Dojo Mode: Když hráči odehrají dostatek zápasů, mohou soutěžit proti vlastnímu duchovi a proti duchům ostatních hráčů a pak sdílet data o svém duchovi na online žebříčke.

Pro Samurai Shodown je rovněž dostupný Season Pass, který během následujících měsíců obohatí soupisku o další postavy. Po zakoupení hry si mohou fanoušci Season Pass sami aktivovat na Microsoft Store nebo Playstation Store. Pokud tak učiní nejpozději do 30.6., během dalších 6 měsíců budou mít vydaná DLC zdarma. SNK také oznámili kompletní soupisku postav z DLC, které budou součástí Season Passu a které vyjdou v následujícím pořadí: Rimururu, Basara, Kazuki Kazama a Wan-Fu.

Kromě premiéry SNK s potěšením popsali i svůj trvalý závazek vůči této značce, která se stane novým soutěžícím na esportovní scéně, jelikož Samurai Shodown bude součástí Evolution Championship Series, největšího a nejdéle pořádaného turnaje bojových her na světě. EVO přivádí dohromady ty nejlepší z nejlepších z celého světa a představuje úchvatnou exhibici schopností a zábavy, kde se hráči a fanoušci setkávají, aby uctili soutěžního ducha v otevřeném formátu a vybrali šampiona.

Samurai Shodown je již na pultech obchodů, obě konzolové verze jsou v České republice a na Slovensku v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 1534 Kč pod taktovkou distributora Comgad.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna