Hardwarový týdeník hráčů - 27/2019

Třikrát recenze Creative sluchátek. Blíží se ROG Phone 2 a 240Hz monitory s odezvou 0,5 ms.

- Kompletně bezdrátová sluchátka asi nebudou nejlepší volbou k PC, skvěle se ale hodí třeba pro mobilní hraní nebo jen tak na poslech hudby. V recenzi si můžete přečíst, jak se povedl nový model od Creative, který toho za fajn cenu nabídne hodně.

- Logitech začal lákat na odhalení nového headsetu, ten je zajímavý hlavně z důvodu, že se na něm podílí rovněž firma Blue. Tu Logitech koupil zhruba před rokem a bude tak zajímavé sledovat, co ze spolupráce vzešlo.

- Další recenze sluchátek od Creative hodnotí headset SXFI Air s holografickým zvukem. Za tímto sci-fi pojmem se skrývá technologie, která upravuje zvuk podle tvaru vašeho obličeje, aby se vám sluchátka co nejlépe přizpůsobila.

1

- Recenze se dočkal rovněž designově povedený externí disk WD Passport s kapacitou rovnou 1 TB. Disk využívá moderní USB-C, nechybí redukce na standard a nabízí celkem slušné rychlosti. Při použití s PlayStation 4 zrychlí nahrávání her, vzhledem k ceně to ale zřejmě nebude nejlepší využití.

2

- Vypadá to, že se blíží druhá generace herního smartphone Asus ROG Phone. Dvojka má nabídnout 120Hz displej a očekává se rovněž aktualizovaný procesor. Odhalení by mělo proběhnout tento měsíc, do Evropy ale dorazí výkonný chytrý telefon později.

- Poslední z aktuálních recenzí hodnotí headset Creative SXFI Air C, podobně jako SXFI Air nabízí technologii holografického zvuku, nenajdete zde ale možnost bezdrátové přenosu, což ovšem zároveň znamená sníženou cenovku.

- Dva odhalené monitory od AOC, které spadají do řady Agon, se chlubí vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz a nízkou odezvou s hodnotou pouze 0,5 ms. Tyto parametry jsou ovšem vykoupeny pouze standardním Full HD rozlišením, které najdeme i na větším 27" modelu.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna