Tvůrci Alien Isolation asi kutí klon Overwatch

S mikrotransakcemi.

Hardcore hráči je za to asi milovat nebudou, že raději nedělají pokračování Alien Isolation, ale nedá se svítit, když se jednička neprodávala kdovíjak úžasně.

A tak tým Creative Assembly zaměřený na akční hry připravuje něco úplně jiného. Jak víme z loňska, půjde o novou značku, nic souvisejícího s Vetřelcem.

Z nových inzerátů na pomocníky vyplynuly další drobky, dle nichž si lze udělat představu, co to bude zač.

Mělo by se jednat o střílečku s hrdiny, okolo nichž a jejich schopností se všechno točí, něco jako Overwatch od Blizzardu (nebo jako Apex Legends od Respawnu a Battleborn od Gearboxu), akorát pro všechny tři hlavní platformy (prý největší takový projekt v historii studia).

1

"Tyto báječné postavy budou mít unikátní specializace a mohou umět i stealth postup," praví se v náboru na pracovní pozice britského studia, které je slavné díky sérii Total War.

Vhodný adept by měl mít zkušenosti s monetizací (tzn. asi Free-2-Play záležitost?), s kosmetickými mikrotransakcemi a odměnami hráčů. Jiné zmínky hovoří o dlouhodobě poskytované "živé" službě, fungující ekonomice ve hře a metodách pro nalákání odejitých hráčů zpět k hraní.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna