Oznámení Port Royale 4, odklad rebootu Settlers

Opět dobyvatelem a obchodníkem v Karibiku.

Dvě podobné dobyvatelské strategie z Německa, pokračování známých sérií, každá však s jiným osudem.

Nejprve Kalypso Media oznámili už čtvrtý díl Port Royale, který pro ně chystá studio Gaming Minds (autoři Railway Empire). Vyjde ve třetím čtvrtletí 2020 pro PC i konzole, níže debutový filmeček a první čtyři screenshoty.

Coby mladý a ambiciózní guvernér budete mít za úkol řídit kolonii na ostrůvku v Karibiku, kde se nejprve malá osada rozroste v živoucí město.

Postupem času budete propojovat další ostrovy obchodními cestami, získávat slávu pro odemknutí dalších budov či lodí. Ty se budou hodit i k dobytí měst soupeřících národů, avšak pozor se musí dávat na všudepřítomné piráty a jiné kriminální živly, s nimiž si to rozdáte v tahových námořních bitvách.

Ve hře budou čtyři rozsáhlé kampaně za hlavní koloniální síly (Španělsko, Anglie, Francie, Holandsko), více než 60 měst po Karibiku a celkem 18 typů lodí ze 17. století.

1
2
3
4

Co naopak fanoušky tohoto žánru zamrzí, je odklad dalšího dílu, jakéhosi rebootu značky Settlers na příští rok. Nestihne se tedy původně slíbený podzim 2019, důvody zveřejněny nebyly, zato na Epic Games Store už lze učinit předobjednávku buď standardní či Gold verze.

UbiSoft alespoň poskytl nový trailer. Jedná se o hru, která byla představena na lońském Gamescomu a bude si rozumět s kartami od Nvidia.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna