Spider-Man v GOTY edici a Pillars of Eternity 2: Deadfire v Ultimate Edition

Dvojí oprášení.

Není to jen o tom, že Insomniac byli koupeni Sony a stali se jejím 14. interním studiem. Vážou se k nim ještě dvě jiné novinky.

Předně, Spider-Man pokořil prodejnost 13,2 milionu kusů (celosvětově k 28. červenci 2018). Druhak, britský Amazon vyzradil, že se chystá jeho Game of the Year Edition.

Zatím nejsou známy bližší informace, ale lze předpokládat, že obsáhne i DLC The City That Never Sleeps a celé to hezky zalepí díru v podzimním lineupu exkluzivit pro PS4.

1

Obsidian Entertainment a Versus Evil zase oznámili Ultimate Edition staršího isometrického RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire. Bude to poprvé, co si ho zahrají konzolisté na PS4, Xbox One a Switch, přičemž port byl svěřen Red Cerberus.

Tahle kompilace veškerého obsahu a přídavků (tzn. Beast of Winter DLC, The Forgotten Sanctum DLC a Seeker, Slayer, Survivor DLC) nabídne přes 100 hodin zábavy.

Jinak zůstávají vlastnosti, jako možnost volby mezi boji v reálném čase či na tahy (přinesl pozdější patch do základní PC verze), případně svoboda v tom, kým se stanete nebo jaké vztahy navážete s ostatními.

Datum vydání ultimátní edice neznáme, jen že to bude prý brzy, ani zatím nebyla potvrzena PC verze, která je však velmi pravděpodobná (jen digitálně).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna