Hardwarový týdeník hráčů - 34/2019

Nálož externích WD disků, upgrade produktu od Elgado...

- Nejlepší nahrávací karta od výrobce Elgato se dočkala upgrade, který rozhodně stojí za pozornost. Přibyly nové funkce, karta je menší a její oficiální cenovka byla výrazně snížena. Takto by mohl vypadat každý upgrade.

- HyperX nabídne vylepšenou verzi svého headsetu Cloud Alpha. Vylepšený model poznáte podle "S" v názvu a nabídne virtuální prostorový zvuk a možnost nastavit si úroveň basů. Připravte se rovněž na vyšší cenu.

- Western Digital uvádí hned několik externích disků pro hráče. Nová řada se jmenuje WD_Black a největší disk nabídne kapacitu rovnou 12 TB, takže odinstalaci her pravděpodobně nebudete nikdy řešit. Ke dvěma modelům dává WD navíc Xbox Game Pass Ultimate a k jednomu ještě Gold předplatné na pár měsíců.

1

- Nová klávesnice K57 od Corsair je bezdrátová a jako první mezi klávesnicemi využívá miniaturní LED Capellix, které výrobce uvedl v tomto roce. Mají výrazně nižší spotřebu, což se projevilo na výdrži až 35 hodin se zapnutým podsvícením.

- V týdnu se objevil rovněž nový monitor. Model Omen X 27 od HP cílí na hráče stříleček, které chce zaujmout obnovovací frekvencí 240 Hz a podporou technologie AMD FreeSync 2 a HDR. Použitý panel je ovšem typu TN.

2

- Evolveo představilo levnou možnost, jak využít nepoužívané disky. Díky novému rámečku z nich snadno uděláte externí modely a můžete je využít třeba pro herní konzoli nebo k zálohování dat.

- Novou klávesnici ukázal také Asus. Model z řady ROG Strix nabízí TKL rozložení kláves, numerický blok na klávesnici nenajdete a funkční klávesy musely ustoupit těm multimediálním. Na výběr bude z celé řady spínačů od Cherry MX.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna