Vychází vzrušující dobrodružství protkané erotikou

Catherine: Full Body ve dvou edicích.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Atlus oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje dobrodružná hra Catherine: Full Body. V prodeji na konzoli PlayStation 4 v limitované a Premium edici.

Oceňovaný titul původně vydaný v roce 2011 je zpět - přichází Catherine: Full Body, zdokonalená verze původní hry. Nabízí vylepšenou grafiku a hratelnost, zcela nový soundtrack, posílené možnosti multiplayeru a mnohem více! Hra Catherine: Full Body je originálním vzrušujícím dobrodružstvím protkaným erotikou.

1

"Objevte zcela nový příběh, který se točí kolem příchodu mysteriózní postavy jménem Rin trpící ztrátou paměti. Na hráče čekají desítky nových filmečků, díky kterým budou hráči moci hlouběji proniknout do Vincentova komplikovaného života, a to jak současného, tak minulého.

Máte rádi výzvy? Hra obsahuje více než 500 puzzlů, což je dvakrát více než v původní verzi. Nebo si prostě jen chcete užívat peprný příběh plnými doušky? V tom případě Vás potěší tzv. Safety Mode, který umožní provedení automatického řešení puzzlů a vy si tak budete moci naplno užívat Vincentův příběh.

Catherine: Full Body je dostupné ve dvou edicích:

Limited Edition, která kromě hry navíc má kovový přebal hry - Steelbook

2

A pak Heart´s Desire Premium Edition, která nabídne následující obsah:

  • hra Catherine: Full Body
  • plyšová ovečka
  • CD se soundtrackem
  • tištěný artbook s tvrdou vazbou
  • kovový přebal hry (Steelbook)
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna