Nvidia ovladače pro betu Call of Duty, Borderlands 3 a Gears 5

+ certifikace velké 4K OLED obrazovky.

Hráči, kteří se těší, až si zahrají otevřenou beta verzi Call of Duty: Modern Warfare pro PC, dostanou dnes podporu ve formě nových Game Ready ovladačů.

Ty nabídnou optimalizace výkonu a maximální stabilitu nejen pro zmíněnou otevřenou PC betu, ale také pro další nové tituly jako Gears 5, Borderlands 5, The Surge 2, FIFA 20 a Code Vein.

Stahujte zde.

"NVIDIA se snaží o co nejlepší první zážitek z každé hry, i když je stále ještě ve vývoji. Game Ready ovladače mají za cíl podpořit všechny důležité prvky hry tak, aby při každé spuštění hry nabídly ten nejlepší možný zážitek. Na to, jak se tituly vyvíjejí s novým obsahem dodávaným prostřednictvím patchů a DLC, reagují patřičně i naše ovladače. Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci WHQL. Jsou dostupné nejpozději v den vydání pro většinu důležitých herních titulů a optimalizované pro nejlepší výkon společně s ničím nerušeným zážitkem ze hraní," osvětluje nezasvěceným oficiální popisek.

1

Pro ty, kteří si rádi hry vychutnají na velké obrazovce z pohodlí gauče, a chtějí se vyhnout trhání obrazu i input lagu způsobenému Vsync, je tu dobrá zpráva. Pětice špičkových modelů 4K OLED televizí z modelové řady LG pro rok 2019 získává certifikaci G-SYNC Compatible. Modely E9 a C9 s úhlopříčkou od 55" po 75" získají brzy update firmware s touto podporou.

Program G-SYNC Compatible pomáhá expandovat G-SYNC ekosystém. Ten cílí na dosažení konzistence a zároveň vzdělávání zákazníků o tom, které obrazovky poskytnou dobrou výchozí míru variabilní obnovovací frekvence (VRR).

Nový ovladač přidává 6 nových monitorů na seznam kompatibilních G-SYNC displejů, včetně: ACER VG252Q, ACER XV273 X, GIGABYTE AORUS FI27Q, GIGABYTE FI27Q-P, LG 27GL650 a LG 27GL63T.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna