Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- Logitech uvedl novou bezdrátovou myš z rodiny G, kterou ale necílí jenom na hráče. Díky dlouhé výdrži při použití Bluetooth a spoustě tlačítek pro palec se má hodit rovněž pro práci. Ve výbavě nechybí ani senzor Hero 16K.

- Otravuje vás při hraní kabel od myši s tendencemi se různě zasekávat? Možná potřebujete "bungee jumping" pro vašeho hlodavce, jak Genesis označuje svoje nové příslušenství. Jako bonus dražší verze obsahuje USB hub.

- Výrobce Natec přišel s vcelku originálním nápadem, jak využít prostor na podložce pod myš. Nová série Natec Maxi nabízí modely s matematickými vzorci, mapou světa či periodickou tabulkou prvků. Při čekání na respawn se tak můžete vzdělávat...

1

- Nová recenze hodnotí skříň H510 Elite od NZXT, která se výrobci dost povedla. Nabízí pěkný design, spoustu možností a vychytávek. Zároveň si ale za ně nechá NZXT dost zaplatit.

2

- Na trh se dostává nová webkamera od AVerMedia zaměřená na streamery. Společně s ní uvádí výrobce novou verzi svého software RECentral, jenž obsahuje řadu užitečných funkcí a umí třeba i filtry a rozpoznání obličejů.

- Další recenze hodnotí headset Creative SXFI Theater pro ty, kteří si potrpí na kvalitu zvuku. Creative ukazuje, že headsety zkrátka umí a na tomto modelu budete těžko hledat nedostatky, pokud nepovažujete za nedostatek cenu několik tisíc.

3

- Máte Nintendo Switch ale v handheld režimu se vám nehraje zrovna pohodlně? Právě pro vás připravila značka Hori nový Split Pad Pro, který v handheld režimu nahrazuje Joy-Con ovladače a přináší "více gamepadovský" zážitek.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

HW nároky bety remasteru Age of Empires 3

Termín, obsah + jak se do ní dostat.

Farming Simulator 19 bude zdarma

Zatím stahujte puzzle hru The Bridge.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna