Hardwarový týdeník hráčů - 42/2019

2x nový Shield TV, další Super grafika či Razer Blade 15 Advanced.

- Nvidia přece jen uvede další Super grafickou kartu. Tentokrát se má vylepšení dočkat model GTX 1660, nový model GTX 1660 Super tak zapadne těsně mezi GTX 1660 a GTX 1660 Ti. Odhalení a uvedení prý již brzy.

- Budgetová značka Genesis tentokrát uvádí dvojici podložek Boron 500 s RGB podsvícením. Musíte se sice spokojit s omezeným počtem barev a režimů, na druhou stranu menší model stojí 399 Kč a prodává se ještě obří XL varianta.

- Amazon předčasně prozradil vylepšenou variantu Nvidia Shield TV s označením Pro. Výkonnější varianta Tegra X1 čipu slibuje o 25 % více výkonu a vylepšený multimediální ovladač snadno zapne Netflix a také podsvítí tlačítka po detekci pohybu.

1

- Razer se rozhodl využít svoje optické snímače z klávesnice Huntsman v novém notebooku Blade 15 Advanced. Kromě toho nabídne nejvyšší konfigurace GeForce RTX 2080, klidně 4K displej a propracovanou klávesnici od SteelSeries.

2

- Brzy vyjdou recenze na dvojici křesel od relativně nového výrobce Vertagear. Zatím se můžete podívat, jak se hlavní řady S-Line a P-Line liší. Recenze zhodnotí z každé jedno křeslo.

- Máte procesor vyžadující maximální chladící výkon? Aktuální recenze hodnotí novinku Liquid Freezer II od značky Arctic. Chladič zaujme výkonem, cenou a také snadnou instalací. Naopak odradit může kratší záruka nebo absence podsvícení.

3

- Novinky Nvidia předčasně neodhaloval pouze Amazon. Novou podobu základního modelu Shield TV ve tvaru válce vyzradil obchod Newegg. Nabídne stejný nový ovladač a rovněž vylepšený procesor.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna