Oznámen Overwatch 2, filmeček z Paříže a všechny informace

+ jak nerozdělí komunitu z jedničky?

I v případě Overwatch 2 měli insideři dobré informace, takže oficiální oznámení na závěr úvodní ceremonie BlizzConu 2019 bylo spíš formalitou, byť příjemnou.

Osmiminutový filmeček "Zero Hour" pojednává o spolupráci starých známých hrdinů (+ Echo) při boji s obrovským mechem v pařížských bulvárech a v dialozích není nouze o humor či typické hlášky.

Dvojka nemá datum vydání, ale její mozek, designér a viceprezident studia Jeff Kaplan přišel s vysvětlením, proč vlastně Overwatch 2 vůbec dělají, zda se náhodou nebojí roztříštění komunity desítek milionů hráčů okolo jedničky:

"Overwatch 2 redefinuje, co znamená slovo pokračování. Hráči jedničky se nemusejí bát, budou moci hrát ty samé mapy jako hráči dvojky, s těmi samými hrdiny, půjde o sdílené mlutiplayerové prostředí, kde nikdo nebude ponechán napospas. Všechny ty kosmetické vychytávky, které odemkli během minulých let, se jim společně s postupem přenesou do dvojky," ujistil a sklidil za to potlesk v sálu.

Dvojka bude stále o PvP bitvách šesti proti šesti, na tom nechce nic změnit. Uvede proto nový základní kompetitivní režim Push, v němž budou Quick Play, kompetitivní a ligový mód. Na BlizzConu si hráči mohou vyzkoušet mapu Toronto. Dále na mapě zeměkoule figurují lokality jako Route 66, Ilios či asijský Busan.

Tou hlavní novinkou Overwatch 2 se však stane příběhový PvE kooperativní zážitek, prý s tunami obsahu v čele s příběhovými misemi, z nichž ta první v brazilském Rio de Janeiro je opět dostupná k otestování návštěvníkům BlizzConu. První sestřih z hraní zde:

Pak tu budou tzv. Hero mise, které se soustředí na vysoce znovuhratelný kooperativní zážitek, prý něco jako Adventure mód v Diablu (bokovka vedle kampaně), sázející na levelování postav a jejich přizpůsobení.

Všech jednatřicet hrdinů z jedničky dostane ve dvojce nový vzhled. O vylepšení enginu a novém uměleckém stylu bude pojednávat víkendová přednáška na BlizzConu. Tvůrci si samozřejmě uvědomují, že pokračování vyžaduje i nějaké nové postavy, takže je přinesou, ale zatím o nich nechtějí mluvit. Jistotou je pouze zatím Echo a Sojourn:

1

Reklama

Související obsah

Oznámení World War Z: Aftermath

+ trailer, info, obrázky.

SOUHRN: Ostatní trailery a ohlášené hry od UbiSoftu

Animák Rainbow Six, DLC Watch Dogs, Rocksmith+, Just Dance 2022, Mario a Rabbits...

Hra Avatar po mnoha letech ožívá ve Frontiers of Pandora

+ nové info, podtitul, cílení a termín.

Godfall míří na PlayStation 4

+ rozšíření Fire and Darkness.

Rainbow Six Extraction vyjde už 16. září

Filmeček nastiňuje zápletku + 7 minut z hraní.

Také na webu...

Godfall míří na PlayStation 4

+ rozšíření Fire and Darkness.

První screenshoty F1 2021

Na poslední generaci EGO enginu.

OČEKÁVÁME v neděli 19:00 - vysílání Xboxu a Bethesdy, pak Square Enix

Uvnitř všechny streamy + teaser s pár vteřinami z Battlefield 2042.

Oznámení World War Z: Aftermath

+ trailer, info, obrázky.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna