Zjistěte si své výroční statistiky hraní na PlayStation

Oficiální aplikace vše vygeneruje.

Hezkou vychytávku spustila včera Sony. Na této adrese dovoluje ohlédnout se za uplynulým rokem z pohledu vašeho hraní na PlayStation.

Po přihlášení na váš uživatelský účet se dozvíte, kolik různých her jste během roku 2019 vyzkoušeli, které byly vaše nejoblíbenější hry podle počtu odehraných hodin, jaký byl váš nejoblíbenější žánr či kolik jste získali trofejí.

Krom toho mohou všichni požádat o nové dynamické téma a sedm avatarů, které odrážejí jejich herní osobnost. Například pro milovníky epických momentů v akčních adventurách, legendární válečníky v bojovkách, rychlíky ze závodů, mistra strategií atd.

Hraní lze rozdělit na to v singleplayeru, na hraní online či ve virtuální realitě. Zjistíte též, který den v týdnu je vaším nejoblíbenějším či jaký byl váš nejdelší herní zátah. S výsledky se pochlubte zde.

1

Zajímavé je, že o tyto vaše osobní statistiky lze požádat jen do 14. února, což může naznačovat něco ohledně představení PlayStation 5 na spekulované speciální akci později.

Aby vám vše šlapalo, musíte mít účet na PSN, být ve věku přes 18 let a odehrát nějaké hry na PS4 po dobu aspoň 10 hodin v období mezi 1. lednem 2019 a 10. prosincem 2019.

"Ještě je potřeba mít také zaplé nastavení o sběru dat. [Settings] > [Device Data/Health & Safety] > [Device Data]," dodala domácí Sony.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna