Hardwarový týdeník hráčů - 3/2020

Další přenosný monitor, extra lehká myš či klávesnice od SteelSeries.

- SteelSeries má novou Rival myš. Výrobce trošku udělal zmatek v označení, když zvolil Rival 3. Novinka nabízí opět TrueMove senzor či stejné spínače jako dražší Rival 650. Za zmínku stojí také hmotnost necelých 80 gramů.

- Viper V380 je nový headset od značky Patriot. Dostal virtuální prostorový zvuk a mikrofon by se měl umět poprat s hlukem okolí, aby vás spoluhráči lépe slyšeli.

- Tak to vypadá, že se přenosné herní monitory stávají módou. Nejnovější model představil Asus pod svojí značkou ROG. Nabízí až obnovovací frekvenci 240 Hz a výdrž na baterii přes tři hodiny. Také v něm najdete zabudovanou zvukovku.

1

- S novou myší přišel také výrobce Genesis. Jeho nový Xenon 220 zaujme především tichými spínači a slušnou výbavou vzhledem k ceně pod čtyři stovky. Dokonce v rozpočtu zbylo místo pro podsvícení.

- SteelSeries rovnou v týdnu kromě nové myši představil dvě nové klávesnice Apex 3 a Apex 5. Nižší model je klasická membránová klávesnice chlubící se odolností proti polití. Nabídne rovněž nastavitelné podsvícení a opěrku dlaní. Apex 5 potom dostal hybridní spínače a podsvícení jednotlivých kláves.

2

- A do třetice: Novou myš uvedl také výrobce Sharkoon. S novým modelem Light 200 se soustředí hlavně na nízkou hmotnost, která činí pouhých 62 gramů. Nechybí ani pokročilý senzor s maximem 16 000 DPI.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna