Torchlight 3 bude po změně konceptu prémiovou hrou

Už žádné mikrotransakce apod.

Trendy a preference hráčů se postupem času mění, zjistili Arc Games ze zpětné vazby od fanoušků na alfatesty dosud zamýšlené hry Torchlight Frontiers.

Rozhodli se ji proto přejmenovat na Torchlight 3 a radikálně změnit její koncept i obchodní model z Free-2-Play na plnohodnotný prémiový titul, který si jednou v kompletní pdoboě zakoupíte a pak už nebude otravovat žádnými mikrotransakcemi, in-game obchodem, herní měnou za skutečné peníze, kosmetickými doplňky apod.

Vrátí se tedy ke kořenům této diablovky a bude mít opět lineární strukturu s kapitolami (jako Torchlight 1 a 2) s tradičním vývojem postavy (namísto toho horizontálního).

1

Vše dokonce půjde hrát offline, ač takové offline postavy pak nemůžete použít v onlinu. Většina herních oblastí bude nyní privátní jen pro vás, ačkoli ostatní hráče stále potkáte třeba ve městě.

Krom toho už hra nebude exkluzivně šířena přes aplikaci výrobce, nýbrž ji najdete též na Steamu. Vydání je plánováno na letošní rok pro PC (konzole později). Více na homepage.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna