Mount and Blade 2 zná přesný termín Early Access i cenu

Kde ho koupíte a co bude obsahovat?

Kvůli porušenému embargu od PC Gamer se TaleWorlds Entertainment rozhodli jejich zásadní oznámení trochu uspíšit.

Velice očekávaná středověká RPG / akce / simulace Mount and Blade 2: Bannerlord bude dostupná na Early Access přesně 31. března 2020. Nedochází tedy k odkladu oproti dřívějším slibům 1. čtvrtletí 2020, byť to je poslední možný den.

2

K zakoupení bude na Steamu, Epic Games Store a webu výrobce za 50 eur či 50 dolarů.

"Tvůrci uznali, že nadešel ten pravý čas k pozvání hráčů po svůj bok, zatímco pracují na závěrečné etapě vývoje. TaleWorlds mají s programem Early Access bohaté zkušenosti, protože patřili mezi jeho průkopníky už v dobách prvního dílu série. Jsou přesvědčeni, že tento přístup se skvěle projeví na kvalitě finálního produktu," praví se v tiskové zprávě.

Předpokládá se, že hra bude v Early Access po dobu jednoho roku. Cílem vývojářů je ujistit se, aby hra byla zábavná, namísto trvání na pevném termínu, který by mohl negativně ovlivnit výsledný produkt.

1

Early Access verze prý přinese spoustu obsahu, který zaujme hráče na spoustu hodin. Hra má být velmi stabilní a hratelná, leč stále se může stát, že narazíte na chyby. Tato podoba hry bude recyklovat ty samé scény pro různá města, budou v ní chybět některé podpůrné vlastnosti, nabídne omezený počet úkolů, méně dabingu i absenci lokalizace pro řadu jazyků.

Během příštího roku tvůrci chtějí do této verze přidat například rebely, výrobu zbraní, vytváření království či rozšířit stávající vlastnosti hry.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna