Nová intro animace exkluzivit pro PlayStation 5

+ nález termínu premiéry v inzerátu.

Po bootovací sekvenci a intro zvuku Xbox Series X usoudila Sony, že by také nebylo špatné něco podobně drobného vypustit.

A tak dnes zveřejnila novou, patnáctivteřinovou intro animaci pro exkluzivní PlayStation 5 tituly, kterou v budoucnu uvidíme u všech first-party her od studií Sony.

Vyskytuje se v ní šest hrdinů ze sérií, které asi Sony považuje za svou výkladní skříň: Nathan Drake z Uncharted, Aloy z Horizon Zero Dawn, Ratchet z hopsaček, Kratos z God of War, panďulák z LittleBigPlanet a Ellie z The Last of Us.

"PlayStation Studios je nová značka pro všechny vámi oblíbené exkluzivní PlayStation hry," praví se v popisku. Přiznána byla inspirace podobnou sekvencí od Marvelu.

Používat se bude až od letošního podzimu, takže v The Last of Us 2 či Ghost of Tsushima ani v PC portu Horizon ji nenajdete.

Dále se na internetu objevil zvláštní inzertát pro zaměstnance v japonské Sony. Budeme-li věřit uváděným informacím, PlayStation 5 má podle něj přijít na trh údajně už v říjnu 2020.

Pracovník bude mít za úkol vybrat nejlepší dodavatele hardwarových komponent z japonských i zámořských partnerů, koordinovat specifikace jednotlivých částí hardwaru a řešit výrobní kapacity ve spolupráci s designovým oddělením a kontrolou kvality, aby prý spolu vytvořili PlayStation 5, která bude uvedena v říjnu 2020.

Pokud by se to potvrdilo, bylo by to nečekaně brzy, dosud se spíš počítalo s koncem listopadu. UPDATE - magazín Famitsu sehnal od Sony vyjádření, že prý šlo jen o chybu na náborové stránce.

1

Reklama

Přeskočit na komentáře (3)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna