Nové GeForce ovladače pro Valorant a DirectX 12 Ultimate

I pro Minecraft Dungeons či Disintegration.

Nvidia oznámila, že uvolnila nové GeForce Game Ready ovladače, které jsou ke stažení odsud.

Optimalizovány jsou pro Valorant, očekávanou multiplayerovou FPS od Riot Games, abyste byli připraveni hned v den vydání. Přináší také optimalizaci pro Minecraft Dungeons, Disintegration a Crucible. Nabízí také podporu pro zásadní květnovou aktualizaci Microsoft Windows 10 May 2020.

Valorant je nová FPS od autorů celosvětově oblíbeného hitu League of Legends, která vyjde už 2. června. Již její beta verze dokázala přilákat stovky tisíc hráčů. "Valorant nabízí rychlou a intenzivní akci a navíc je k dispozici zdarma. Nové Game Ready ovladače zajistí, aby hra běžela hladce, a zajistí tak skvělý herní zážitek," praví Nvidia.

1

Květnová aktualizace "Windows 10 May 2020" zase přinesla širokou škálu změn od zobrazování teploty GPU ve Správci úloh po zásadní novinku - nové grafické API DirectX 12 Ultimate. NVIDIA GeForce RTX jsou aktuálně jediné GPU pro hráče, které nabídnou jeho plnou podporu. Již od svého uvedení na trh v roce 2018 přinesly možnost využívat DirectX ray tracing a v tomto duchu budou podporovat i nejnovější technologie, které nové API nabízí. Patří mezi ně např. mesh shadery nebo sampler feedback a pro vývojáře, kteří s těmito funkcemi DirectX 12 Ultimate začínají pracovat jsou určeny vývojářské ovladače zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna