Videa z redesignu obchodu Xbox Store

UPDATE.

UPDATE - redesignovaný Xbox Store, přezdívaný Mercury, byl předveden už i na uniklých obrázcích a neoficiálním videu od Thurrott a WindowsCentral. Zaznamenat tam můžete některé dramatické změny, jako změna navigační lišty do levého sloupce, a jiné vychytávky:

2

Původní zpráva 31.5. - Účastníkům programu Xbox Insider poslední dobou vrtalo hlavou, co má znamenat ta aplikace nazvaná Mercury, která byla minulé dny zpřístupněna vybraným testerům. Bylo u ní napsáno jen "již brzy" společně s výzvou k upgradu "pro to nejnovější a nejlepší".

WindowsCentral proto pátrali a zjistili, že má jít o kódové označení pro redesign celého obchodu Xbox Store, nikoli o něco týkající se Project xCloud.

1

Digitální obchod Microsoftu byl prý navržen od nuly na nové architektuře, s cílením na 4K televize.

Nová doprovodná aplikace zase byla ušita na míru nextgen konzolím jako Xbox Series X či spekulovanému Xbox Lockhart, ale samozřejmě ji podporují i staré modely Xbox One.

Zatím je tato aplikace prý podobná té stávající, ale změny byly provedeny pod pokličkou. Je tedy možné, že nějaký viditelnější facelift dostane až časem, jakmile vystoupí z alfaverze.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna