10 minut ze zrušené hry Avengers od THQ

FPS z 2011.

Zatímco mnozí plaší, jestli Marvel's Avengers skutečně vyjdou toho 4. září, když jsme o nich poslední týdny a měsíce vůbec nic neslyšeli, vynořilo se něco jiného z toho samého komiksového univerza.

Z nalezeného harddisku zachránili ObscureGamers data z rané verze The Avengers, zrušené hry od THQ, která vznikala v roce 2011, aby vyšla souběžně s prvním stejnojmenným filmem.

Šlo o first-person střílečku se singleplayerem a multiplayerem (PvP), kde se vyskytují známé postavy jako Iron Man, Captain America, Hulk či Thor.

Spousta souborů z tehdejší verze se ale nezachovala, proto chybí některé grafické podklady, například textury na modelech nepřátel či powerupy. Zvláštní jinak je, že navzdory nehotové verzi tam už běžely reklamy na DLC a skiny.

Vývojářem bylo australské studio THQ společně s Blue Tongue Entertainment. Kvůli finančním problémům vydavatele byl projekt odpískán, načež UbiSoft tehdy v dražbě THQ odkoupil práva a udělal konzolovou exkluzivitu Avengers: Battle for Earth, která se pohledu z vlastních očí zbavila.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna