Kdo bude režisérem a producentem seriálu The Last of Us?

+ nejvíce předobjednávaná PS4 exkluzivita.

Obdivovatelé úžasné mini-série Černobyl od HBO vědí o účasti Craiga Mazina již od března.

Dnes magazín Discussing Film odhalil, že režisér Černobylu, Johan Renck, bude s Mazinem opět spolupracovat i na TV seriálu The Last of Us. Postará se o režii minimálně jeho pilotní epizody a jinak se bude podílet hlavně jako výkonný producent. Pak se prý uvidí, jak to bude dál.

1

"S Craigem Mazinem budeme znovu spolupracovat, protože se máme rádi. Ohledně The Last of Us máme každý týden telefonáty, kterých se účastní i Neil Druckmann z Naughty Dog a probíráme různé možnosti, jak ke všemu přistoupit. A jak se vypořádat s tím, že postava ze hry je mnohem dál než ta z knihy," vysvětlil Renck.

U Černobylu to prý měli jednodušší, protože předtím nikdo nevěděl, kdo je chemik Valery Legasov a nemuseli ho nijak zvlášť uctívat. Ale u hry to je jiná káva a tráví spoustu času, jak to uchopit, jelikož se to musí rozhodnout v úplném počátku.

2

S The Last of Us 2 zase souvisí jiná zpráva z víkendu: v Brazílii se stalo nejvíce předobjednávanou PS4 exkluzivitou všech dob.

Jak napsalo tamní IGN, překonalo tedy i dosavadního rekordmana, kterým byl v jihoamerické zemi God of War. Deluxe edice tam má být vyprodaná.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna