Mafia 1 remake v úžasném příběhovém traileru

To město a ty cutscény! + doplňující info z rozhovoru.

Jednou z nejlepších věcí na jinak docela únavné, dvouapůlhodinové PC Gaming Show, byl v sobotu večer příběhový trailer z Mafia 1 remake.

Sice krátký, leč nabušený, s pohledem na vylepšené město Lost Heaven i úžasné postavy ve filmových cutscénách či z průběhu starých známých misí. Níže ještě verze s českými titulky:

Šéf studia Hangar 13, Haden Blackman, pak ještě v navazujícím rozhovoru prozradil pár informací. Předně, stále platí vydání koncem srpna, nedošlo k žádné změně, například kvůli nedokonalým remasterům Mafia 2 a Mafia 3. Momentálně jsou prý ve fázi finálníhho vylaďování jedničky.

"Všechno ve hře bylo vytvořené znovu, každý filmeček, každý grafický podklad, celá hratelnost, takže to je něčím mnohem větším než běžný remaster. Příběh je téměř stejný a jsou tu všechny mise z originálu," ujistil.

Aby prý naplnili očekávání dnešních hráčů a vyhověli současným technologiím, některé věci lehce pozměnili. Například si položili otázku, jak víc zalidnit město, jaké mohou mít hráči interakce v prostředí a jak do jedničky dát některé věci, které jim fungovaly v Mafia 3.

Máme tedy počítat s tím, že město nebude kopie 1:1, například v něm budou širší silnice, aby bylo hraní zábavnější. Co se týče pocitu z řízení vozidel, tam se snažili zůstat věrni originálu, ale silnice mají být lepší na ježdění, protože většina města prý slouží hlavně k tomuto účelu.

"Disponujeme opravdu báječnou technologií pro skenování tváří postav i výkonným motion-capture studiem, což jsme chtěli zužitkovat a opětovně nahrát veškeré filmečky při zachování koření původní hry," uvedl Blackman v PC Gaming Show.

999

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna