Zahájen Steam Game Festival s 900 demoverzemi

Včetně české arkády Bzzzt či Destroy All Humans.

Stížnosti, že není co hrát, už poslední dobou člověk příliš často neslýchá. A ode dneška do 22. června už to nikdo nemůže říkat tuplem...

Rozjela se totiž slíbená akce Steam Game Festival, v jejímž rámci je zdarma k vyzkoušení přes 900 (!) hratelných demoverzí. Převážně neznámých her, které touží po slávě, resp. zařazení do vašeho seznamu přání, aby se dostaly do povědomí a později se pokusily prorazit.

1

Link na všechna dema je zde. Mezi nimi je třeba Drive 4 Survival (psali jsme o něm zde), áčkový remake Destroy All Humans, survival Grounded o zmenšených dětech od Obsidianu nebo český Bzzzt.

To je retro 2D arkáda od veterána Karla Matějky a Cinemaxu, popisovaná jako: "Staňte se umělou inteligencí v robotickém těle a prokažte své schopnosti ve hromadě úrovní až k prasknutí naplněnými smrtícími pastmi."

Její hratelná ukázka byla k mání již v minulých týdnech, toto pro Steam Game Fest je aktualizvaná, odladěná verze. Přibyly achievementy, rekordy, možnost opakovat levely a také čeština, čili celá hra je nyní již v naší mateřštině. Stahujte odsud. Plnou verzi Bzzzt později nezvykle dostanou ti, kteří vývojáře podpoří na Patreonu.

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna