Oznámena FIFA 21, HW nároky, filmeček a upgrade na nextgen zdarma

Bude i na Steamu + termín, první artworky, 

Ještě než na to přišla řeč ve vysílání EA PLAY 2020, na Steamu se vynořila produktová stránka FIFA 21, tedy nového fotbalu, který bude samozřejmě i na Originu.

Jako datum vydání pro PC/PS4/X1 uvádí nezvykle až 9. říjen 2020, dosud přitom nový fotbal obvykle vycházel spíš v půlce či koncem září. FIFA 21 pro PlayStation 5, Xbox Series X a Stadia dorazí až někdy později letos.

"Vyhrávejte jako jeden v EA SPORTS™ FIFA 21 s podporou enginu Frostbite™. FIFA 21 nabízí více způsobů hraní než kdy předtím - včetně UEFA Champions League a CONMEBOL Libertadores. Zůstaňte s námi v kontaktu, čekají vás úžasné novinky."

Jsou tam i HW nároky a výčet odměn, které dostanete ve standardní, Champions či Ultimate edici (ty dvě umožní hrát o tři dny dříve). Bohužel, už je oficiálně potvrzeno, že PC verze FIFA 21 bude založena jen na PS4/X1 verzi, nikoli na té next-genové. První dva artworky:

1
0

Detaily o hře samotné, její hratelnosti, kariéře či režimech se dozvíme až v srpnu. Zatím víme jen to, že FIFA 21 bude podporovat haptickou zpětnou vazbu na PS5 ovladači, bleskově rychlé načítání ("výkop proběhne během pár vteřin od spuštění") a další next-gen vychytávky nastíněné na webu nextlevel.ea.com.

Nový program "Dual Entitlement" vám umožní upgradovat vaši PS4 verzi FIFA 21 na PS5 verzi zdarma, nebo Xbox One verzi na Xbox Series X verzi. Ale pouze do doby, než vyjde FIFA 22. Přenese se vám veškerý obsah z Ultimate Team i ve Volta Football, mezi konzolemi vždy ze stejné rodiny výrobce oběma směry. Pro případ upgradu z krabicovky FIFA 21 musíte mít originální disk v mechanice, zatímco u digitálek to bude logicky snazší a tento požadavek tam není. Cross-play mezi platformami je něco, na čem EA Sports pracují a usilují o to, ale zatím to ve fotbalu nedokážou slíbit.

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna