Získej 40 000 Kč hraním LoL a WoT, startuje OMEN Summer Series

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla! 

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla! Trénujte buildy svých šampionů a spolupráci se spoluhráči! Jen co začalo období dovolených, přichází herní portál Grunex.com ve spolupráci s herními notebooky OMEN s letní turnajovou sérií OMEN Summer Series a to v populárních titulech World of Tanks a League of Legends.

Celkové prizemoney ve výši 40 000 Kč si rozdělí nejlepší týmy, které projdou dvěma kvalifikacemi a budou mít štěstí také v závěrečném grandfinále. Hráči World of Tanks se navíc díky oficiální podpoře od Wargaming mohou těšit na bohatou dotaci 30 000 zlaťáků.

1

OMEN Summer Series v League of Legends

5členné týmy poměří své síly ve vyvolávačově žlebu už tento týden. Otevřené jsou dvě League of Legends kvalifikace 8. resp. 10. července. Tak neváhej a registruj se! 8 nejlepších postoupí do závěrečného finálového turnaje o pohádkovou finanční odměnu. Přímý přenos z kvalifikací i grandfinále zajistí známý hráč a streamer Idyiom na twitch.tv/idyiom vždy od 17:00.

OMEN Summer Series ve World of Tanks

Bojiště World of Tanks obsadí 7členná posádka v kvalifikacích 20. resp. 24. července. Registruj se na Grunex.com/OMENSummerSeries. Do finálové bitevní vřavy se probojuje 8 nejlepších s touhou získat finanční odměnu i pořádný kopec zlaťáků. Pozici velícího důstojníka nebo chcete-li observera zastane populární hráč, komunitní kontributor a streamer Marty. Na twitch.tv/marty_vole si živá vysílání nalaďte vždy od 17:00 v den turnaje.

2

Kompletní informace včetně registrace do kvalifikací, pevně daných termínů a livestreamu najdeš na Grunex.com/OMENSummerSeries.

Červencová letní série probíhá díky herním notebookům OMEN s procesory Intel Core, které nabízí mimořádně tenký design a neskutečný výkon pro hraní. Jejich neoddiskutovatelnou výhodou je možnost snadno upgradovat stroj v případě, že se zaplnila kapacita vašeho pevného disku či SSD nebo chcete zvýšit RAM. Stačí sejmout jeden panel a vše máte na dosah ruky. Nákupem získáš také prémiový servis, jinými slovy, ať už nastane jakýkoli nepředvídatelný problém, máš jistotu rychlé reakce autorizovaného servisu přímo u tebe doma. Vše bez stresu, zbytečné administrativy a logistických nepříjemností. Více informací o herních noteboocích OMEN hledej na stránkách HP nebo na Grunex.com/OMENSummerSeries

3

Tento článek je placenou inzercí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna