PlayStation 5 cena, termín a předobjednávky údajně už dnes večer?

Různé náznaky ze světa.

To, že zatím neznáme přesné datum vydání PlayStation 5, trochu komplikuje oznamování či představování her, viz včera Assassins Creed Valhalla či Watch Dogs: Legion.

Krom toho Sony potřebuje začít oficiální cestou postupně nabírat předobjednávky na novou očekávanou konzoli, což se zatím u seriózních prodejců, se kterými úzce spolupracuje, neděje. Například Alza.cz stále uvádí, že produkt ještě není dostupný a dá se tam jen hlídat dostupnost.

V pondělí ráno se však objevily signály hned z několika míst, že by se situace mohla brzy změnit. Údajně už dnes večer v devět či deset hodin má oznámit datum a dokonce rovnou i cenu PS5, což by byla velká věc.

Tvrdí to třeba uživatel Twitteru "Marlon Gaming Nation". Jistě, lze namítnout, že takových náhodných výkřiků na sociální síti už byla spousta, ale často mívají pravdu, například s termínem PS5 akce atd.

Že se něco v tomto směru chystá, naznačuje i australský Amazon. Ten zrovna dnes nahodil plnohodnotné produktové stránky pro PS5, příslušenství (DualSense i s nabíjecí stanicí, ovladač, kamerka či 3D headset) i vybrané hry (Demons Souls, Sackboy, Ratchet and Clank, Gran Turismo 7, Destruction Allstars atd.)

Jak si všiml někdo na Redditu, nejsou to jen tzv. placeholdery, tedy dočasné výplně místa, nýbrž reálné stránky, jen se zatím ještě nedá nic koupit. Ano, u protinožců pouze mohou být opožděni, protože jiné Amazony v Německu či Francii tohle nabízí již dávno.

Pakliže by se vše potvrdilo, znamená to, že Sony nehodlá čekat do 23. července na oznámení xboxových exkluzivit od Microsoftu ani do příštího pořadu State of Play v srpnu.

999

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna