Nebojte se, Sony dá s předobjednávkami PS5 vědět předem

Není nutné chodit do front + jak to bude dál s PS4?

Není nutné neustále obnovovat produktové stránky na online-shopech, ani jít stát pro jistotu fronty do kamenných obchodů, což se prý někde začátkem týdne dělo. Lidé se tak prý snažili zajistit si garanci, že se na ně na podzim dostane, pokud by poptávka převyšovala nabídku.

Eric Lempel, celosvětový šéf marketingu Sony nemá tušení, kde se vlastně vzaly ty pondělní zvěsti o údajném spuštění předobjednávek. Prý s tím neměli nic společného.

V dnešním rozhovoru s moderátorem Geoffem Keighleym všechny potenciální zájemce uklidnil, že prý dají vědět dostatečně dopředu, od kdy bude možné zakoupit PlayStation 5.

Není prý nutné nikam běhat ani spěchat (i s ohledem na ty spekulace o 10 milionech vyrobených kusů pro startovní období od listopadu do března).

Nenastínil ovšem, v jakém časovém horizontu se tak stane, jestli to bude v řádu dnů, týdnů či měsíců. V tom zatím Sony zůstává tajemná a možná čeká na protitah od Microsoftu, aby měla snazší pozici při reakci se stanovením té správné ceny PS5.

1

Lempel jinak zopakoval, že vizí Sony je snaha o inovace v každé nové generaci konzole. Pokud by tvůrci her měli povinnost, že vše musí šlapat i na předešlé generaci (jako to razí konkurenční Microsoft s Xboxem), pak by nešlo dosáhnout evoluce v hratelnosti a designu.

Jedním dechem ale ujistil majitele PS4, že zůstává důležitou součástí jejich strategie a že toho pro PS4 ještě hodně vyjde nového: "V posledních týdnech jsme svědky jedněch z největších PS4 titulů této generace a toho, co nás čeká v budoucnu. PS5 je náš produkt pro nextgen, ale stále máme spoustu lidí na PS4 a tuto konzoli čeká ještě spousta života".

V záznamu vysílání Summer of Gaming bylo jinak potvrzeno, že ovladač DualSense nemá žádná tlačítka na zadní části.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna