GeForce NOW vítá Othercide a další hry, podpora Highlights v ARK

Souhrn novinek od Nvidia.

Nvidia nám zaslala pravidelný přehled o novinkách ve službě GeForce NOW. Hry ze seznamu níže budou dostupné přibližně v 19 hodin našeho času.

ARK: Survival Evolved nově nabízí podporu funkce NVIDIA Highlights a zařazuje se po bok titulů jako Rocket League, Apex Legends, Dota 2 a dalších. Seznam všech podporovaných titulů je k dispozici zde.

1

Tento týden přibývá v rámci programu Game Ready na GeForce NOW 8 her, mezi které patří:

  • Othercide - novinka na Steamu je hororová tahová strategie. Odehrává se v temnou atmosférou prodchnutém černobílém světě a hráči klade za úkol zachránit svět před hordou monster.
  • SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE - další čerstvě uvedený titul, tentokrát na Epic Games Store. Jde o další pokračování úspěšné série FPS, ve které čas plyne jen, pokud se hráč pohybuje.
  • Thief - stealthové FPS z legendární stejnojmenné série je nyní na Steamu ve slevě.
  • Russian Fishing 4 - rybářský simulátor se vrací na GeForce NOW.
  • Just Cause 2
  • Into the Breach (Epic Games Store)
  • Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon

Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty nebo DLSS 2.0.

2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna