Návrat do Japonska v nové trase WRC 9

Hory či lesy prefektur Aiči a Gifu.

Po Novém Zélandu a Keni společnosti NACON a KT Racing představily Rally Japan: zcela novou trasu pro sezónu 2020, kterou hráči najdou ve WRC 9, oficiální videohře FIA World Rally Championship.

WRC 9 má vyjít 3. září 2020 na PlayStation 4, Xbox One a PC prostřednictvím Epic Games Store a později i na PlayStation 5, Xbox One Series X a Nintendo Switch.

Zcela poprvé od roku 2011 se vrací Rally Japan, kde si hráči budou moct užít úžasné hory a lesy prefektur Aiči a Gifu, které budou rovněž místem konání listopadového finále sezóny WRC. Stejně jako skuteční řidiči WRC budou moct hráči WRC 9 mistrovsky ovládnout náročný okruh s úzkými asfaltovými silnicemi a agresivními zatáčkami a zároveň projíždět bujným prostředím, které bude mít zásadní vliv na viditelnost. Objevte Rally Japan ve WRC 9 v nové ukázce ze hry

Do vývoje WRC 9 se vášniví tvůrci z francouzského studia KT Racing ponořili naplno, aby opět splnili velká očekávání fanoušků, kteří se těší na drsnější výzvy a větší realismus. Díky rozšířenému režimu kariéry a řadě technických vylepšení se hráči ocitnou v srdci nové sezóny FIA World Rally Championship s veškerým obsahem každoročního kalendáře a spoustou dalších věcí:

  • 3 nové rally: Japonsko, Nový Zéland, Keňa
  • Přes 50 oficiálních týmů a jejich kombinézy z WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior WRC
  • Přes 15 bonusových aut, která se zapsala do historie WRC
  • Exkluzivní nové herní režimy, které budou již brzy oznámeny

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Redactie

Redactie

Redaktor

Dit artikel is tot stand gebracht door verschillende Eurogamer Benelux-redacteurs. Teamwork!

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna