Bus Simulator 21 oznámen, bude připomínat GTA5

Řidičem autobusu v úplně novém prostředí + trailer.

Německý vydavatel astragon Entertainment, který se specializuje na simulaci všech možných profesí za volantem či v kabině, dnes ve spolupráci se studiem stillalive oznámil další ročník oblíbeného simulátoru řidiče autobusu.

Nebude to ovšem jen drobná aktualizace soupisek, nýbrž něco vyloženě čerstvého. Bus Simulator 21 vás totiž vezme do úplně nového prostředí USA inspirovaného zátokou u San Francisca.

Podívejte se na debutový teaser trailer, abyste pochopili, o jak velkou změnu oproti předchůdcům v evropských městech půjde, až hra v roce 2021 vyjde pro PC i současné konzole (rozjedou ji ale i ty příští).

Mapy tu budou dvě: jak předělaná stará Seaside Valley (včetně všech rozšíření), tak ta nová americká Angel Shores.

Těšit se můžete na licencované značky autobusů jako Alexander Dennis (prý dosud nejmodernější vozový park, včetně poprvé elektrických a dvoupatrových) i nové herní vlastnosti, které vám usnadní život řidiče.

Vše bude přístupné jak v singleplayerové kampani, tak v sandboxovém režimu či multiplayeru s kamarády, s nimiž společně vytvoříte dopravní impérium a budete toho moci mnohem více ovlivnit či upravit. Celkově má jít o nejpropracovanější díl série.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna