V klonu Kingdom Come jménem Medieval Dynasty to bude o survivalu a budování

Zahrajete si ho už brzy + trailery.

Na první pohled byste to jen ztěží rozeznali od Kingdom Come: Deliverance. Ta inspirace grafikou i námětem tam je naprosto zjevná - stejné domy se slaměnou střechou, střelba z luku, návštěva kováře, toulání se propracovanými hlubokými lesy, zasazení do středověku v srdci Evropy...

Jenže dílo od rakouských Toplitz Productions bude v první řadě survivalem a ne tolik RPG. Na čtyřech kilometrech čtverečních otevřeného živoucího světa budete shánět suroviny pro rozkvět své vesnice, lovit zvěř a pěstovat plodiny, obchodovat, budovat a zvětšovat své pole působnosti, čili něco jako třeba v Settlers.

Časem si vezmete manželku a založíte svou dynastii, zapojíte se do systému reputace a vše zahrne i události týkající se samotného krále.

K příležitosti Gamescomu byly uvolněny hned dva trailery, aby se upozornilo, že Medieval Dynasty si zahrajete v Early Access už příští měsíc, přesně 17. září 2020 na Steamu.

Oproti dílu od Warhorse se bude tahle kombinace simulace, strategie a survivalu odehrávat i v zimních obdobích, takže vše může pokrýt sníh a led. Vaším úkolem tedy bude také postarat se, aby vaši osadníci v těchto měsících nehladověli a nezmrzli.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna