Dead by Daylight bude postupně celý remasterován, videosrovnání

+ nextgen verze.

Úspěšný asymetrický horor od ‎Behaviour Interactive, který brzy oslaví už své páté narozeniny, dostane v několika etapách vizuální upgrade.

Zároveň patří mezi ty hry, kde nelze konstatovat, že by to vždy bylo k lepšímu - aspoň tedy podle nového oficiálního videosrovnání se zdá být atmosféra někde úplně jinde než v originálu, což nemusí každému sednout:

Půjde o vylepšení grafiky v několika krocích. Nejprve 8. září dostanou stávající majitelé hry na všech platformách bezplatný update v rámci programu The Realm Beyond.

Během následujícího roku pak budou předělány veškeré grafické podklady, kterých prý jsou tisíce. Důvodem je, že původní vizuál docela zestárnul a že k tomu je vhodná doba, když zanedlouho dorazí nové konzole. Vypouštěno to bude nezvykle postupně a cílem je, aby ve finále vznikla taková remasterovaná verze celé hry.

Ve verzích pro PlayStation 5 a Xbox Series X pojede Dead by Daylight ve 4K a 60fps. Stávající majitelé mohou zdarma přejít na nextgen a bude zachován jejich pokrok.

Počítá se také s podporou cross-platform hraní díky přidání uživatelského účtu přes systém Behaviour Account, odkud se pak vše přenese i do verzí na Stadia či Switch. Vedle toho hra dostane také nové kapitoly a archivy.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna