Twin Mirror vyjde 1. prosince 2020, Amnesia Rebirth o dva týdny dříve

+ trailery, dárek na Epicu.

V době, kdy recenzenti pějí chválu na LGBT orientovanou epizodickou sérii Tell Me Why, jejíž tři epizody vyšly na Game Pass přesně po týdnu (bez prodlev jako u Life is Strange 2), takže člověk nezapomněl předešlý děj, nastala vhodná chvíle na příští plány.

Francouzské studio Dontnod oznámilo, že jejích příští adventura Twin Mirror vyjde 1. prosince 2020 pro PC, PS4 a X1. Už není epizodická, nýbrž bude venku od začátku v kompletní podobě.

Stane se tak digitálně na Epic Games Store (exkluzivita, jak se vědělo už dříve) a kdo si tam hru předobjedná, dostane zdarma digitální soundtrack. Počítá se i s konzolovými krabicovkami pod taktovkou Bandai Namco.

V third-person pohledu kamery budete prozkoumávat interaktivní prostředí či přepínat se mezi reálným světem (fiktivním městem) Západní Virginie a myslí hrdiny Sama, kde zazní určité nápovědy (více o herním principu zde).

Nový trailer:

Přesné datum vydání už má také hororovka z vlastních očí Amnesia: Rebirth. Navzdory názvu se nejedná o nějaký remaster, nýbrž úplně novou hru, deset let po zahájení této série s Amnesia: The Dark Descent.

Venku bude 20. října na Steamu, Epicu, GOG a PS4.

Studio Frictional Games (naposledy autoři SOMA) vám v novém traileru níže nastíní příběh o postavě Tasi Trianonové, která se snaží překonat bolesti, obavy a celkově přežít zoufalství v alžírské poušti. Toulat se tam bude nehostinnými jeskyněmi i cizáckými krajinami, kde se naučí, jak je správně prozkoumat, hledat vodítka a spravovat omezené zdroje.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna