GeForce NOW je připravena na novinky v Hyper Scape i Apex Legends

+ přírůstky z konce týdne.

GeForce NOW pokořila hranici 650 her v knihovně a v minulých dnech přinesla tyto hlavní novinky související s Free-2-Play tituly Hyper Scape a Apex Legends.

Druhá sezóna Hyper Scape Season 2 odstartovala a členové GeForce NOW mohou ihned začít hrát bez nutnosti trávit čas stahováním nebo instalací. Ubisoft nechá hráče bojovat ve futuristickém battle royale během blackoutu ve městě Neo Arcadia. Hráči se budou snažit odkrýt pravdu o Hyper Scape.

Update přináší nové zbraně jako Atrax, samonabíjecí pušku, která vystřeluje přilnavé explozivní projektily. Do nabídky přibudou také další hacky, inovovaný systém ranků nebo Infinite Side event. Trailer na novou sezónu je k dispozici zde.

1

Apex Legends od EA a Respawn Entertainment zase v nové aktualizaci přináší událost Aftermarket Collection a podporu betaverze pro meziplatformní cross-play. GeForce NOW nyní mohou vyzvat nebo přizvat do svého týmu i přátelé s konzolovou verzí hry.

Update také přináší kosmetické předměty omezené právě na nový event. Časově limitovaný je pak mód Flashpoint, který přidává rozlehlé zóny vyznačené kolem měst v Kings Canyon. V nich se regeneruje hráčovo zdraví i štíty, což může změnit dynamiku jednotlivých zápasů. Apex Legends je oblíbeným titulem na GeForce NOW, hráči jej ihned mohou začít hrát na PC, Mac, SHIELD TV, zařízení s OS Android i Chromeboocích.

2

Do knihovny GeForce NOW jinak přibylo deset dalších her. Je mezi nimi například Rising Storm 2: Vietnam, multiplayerová FPS, kterou nyní nabízí Epic Games Store zdarma. Mezi další zajmavé přírůstky patří survivalová novinka The Survivalists nebo arkádové závody Hotshot Racing. Návrat slaví Steam verze oblíbeného titulu Subnautica.

  • Assassins Creed Chronicles: Russia (Uplay)
  • Hotshot Racing
  • Rising Storm 2: Vietnam (zdarma na Epic Games Store do 8. do 15. 10.)
  • Starpoint Gemini Warlords
  • The Survivalists (vychází 9. 10.)
  • Tomb Raider I
  • Tomb Raider II
  • Vampyr (Epic Games Store)
  • Subnautica (Steam)
  • Subnautica: Below Zero (Steam)

Reklama

Související obsah

Také na webu...

The Last of Us 2 opanovalo ceny Golden Joystick Awards

Nejlepší příběh, zvuk, vizuální design, studio, PlayStation hra roku i celkově ta nejlepší.

Patent naznačuje funkce headsetu PSVR2 pro PlayStation 5

S haptickou zpětnou odezvou, LED nasvícením a senzory, které kontrolují správné nasazení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna