Ohlédnutí za historií Xboxu v Česku a na Slovensku přinese dnešní začátek online festivalu

+ holografické video z Londýna, trailer o upgradu Forza 4.

"Dnes od 18:00 startuje desetidenní Online Festival u příležitosti zahájení prodeje nových konzolí Xbox Series X|S. Hosty budou Ollie, Samuel, Marek, Ríša a Stano z Microsoftu, kteří se mimo jiné ohlédnou za historií Xboxu v Česku a na Slovensku," zve oficiální Twitter účet XboxCZ odkazující na facebookovou událost.

1

Vše bude probíhat oo čtvrtka 19.11. na FB stránce xbox.cz a také na stránkách a sociálních sítích partnerů. Hlavním partnerem tohoto Online Festivalu je Alza.cz.

"Cílem akce je představit Xbox Series X|S a seznámit diváky s knihovnou her Xbox Game Pass, která propojuje hraní mezi Xboxem, PC a mobilem. Ústředním bodem je však hráč jako člověk, který se chce bavit nejen hraním, ale také si plnit své sny. Proto Festival přivítá pestrou škálu hostů připravených lidem povědět o svém životě, cílech a úspěších, a přitom najít spojitost s hraním. Akce bude tedy chtít diváky nejen pobavit, ale také jim přinést pozitivní poselství a motivaci k tomu, aby se svých snů nevzdávali."

Oficiální rozbalovací video Xbox Series S:

Protože kvůli koronaviru panuje výjimečná situace, kdy se nesmějí konat žádné slavnostní zahájení prodeje či půlnoční premiéry, kompenzovala to centrála Microsoftu aspoň jinak.

Přichystala nové reklamní video "Dreams Within", které zachycuje světelnou holografickou show se 4K projektory na pozadí Katedrály svatého Pavla v Londýně.

Níže pak ještě záznam mnohahodinového vysílání britského Xboxu k uvedení konzolí do obchodů a trailer o upgradu Forza Horizon 4 pro Xbox Series X a S. Tyto závody jedou ve 4K a 60fps na výkonnějším modelu a 1080p na slabším modelu, přičemž oba budou těžit z mnohem rychlejšího loadování. Update je k mání zdarma přes systém Smart Delivery.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna