Tales from the Borderlands už i do kapsy

Poslední port stojí málo.

Po opětovném vydání na konzolích a PC minulý měsíc nyní domácí distributor Cenega Czech oznámil, že tato hra dorazila i na Nintendo Switch.

Hráči si jí mohou po omezenou dobu koupit za speciální cenu 527 Kč. Podívejte se na aktualizovaný trailer ke hře:

Původní epizody vycházely od listopadu 2014 do října 2015 a příběh se odehrává mezi událostmi Borderlands 2 a Borderlands 3. Zažijte tento milovaný příběh z pohledu protagonistů, kteří jsou uvrženi do nepravděpodobného partnerství, když se snaží získat hromadu peněz, o nich věří, že jsou jejich.

Fiona je umělkyně na plný úvazek, která se snaží získat jmění prodejem falešného klíče do trezoru. Rhys - kterého možná znáte z Borderlands 3 jako generálního ředitele společnosti Atlas Corporation - je ambiciózní zaměstnanec Hyperionu, který zbožňuje nedávno zesnulého Handsome Jacka a hledá trh s Vault Key. Dohoda, kterou uzavírají, se zhoršuje způsoby, které se mohu stát jen v Borderlands a může způsobit chaos. Jak se zbytek příběhu odehraje, záleží jen na vás, podle toho, jak se budete rozhodovat během napjatých situací a rozhovorů se známými postavami jako je Moxxi, Zer0, Marcus a Claptrap.

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna