Záznam večerního vysílání Summer Game Fest Kickoff

Mělo téměř dvě hodiny.

Tady ve čtvrtek od 20:00 odstartuje vysílání Summer Game Fest KICKOFF Live show, naštěstí bez otravného hodinového odpočítávání:

Moderátor Geoff Keighley zveřejnil aktualizovaný plán Summer Game Fest, což je série jeho vysílání k příležitosti fyzicky nekonanému veletrhu E3 2021. Vynahradí ho čtyřdenní smršť pouze digitálních akcí, tzn. streamů mezi 12. až 15. červnem.

0

Vše vypukne už tento čtvrtek, 10. června od 20 hodin našeho času. Mělo by se tam vyskytovat zhruba 30 her, z čehož některé budou úplně nově odhalené, zatímco u jiných se dozvíme nějakou aktualizaci pokroku. Mezi hosty budou američtí herci Jeff Goldblum a Giancarlo Esposito, hudbu živě zahrají Weezer, Japanese Breakfast a Sonic Symphony.

Do nedělního večera 13. června se ještě vecpalo vysílání Warner Bros, které bude celé věnované Back 4 Blood. Naopak tam nebude nic o Suicide Squad: Kill the Justice League, Gotham Knights či Hogwarts Legacy, pokud to tedy nedá Microsoft do svého xboxového vysílání už v neděli odpoledne.

1

Co v infografice není zmíněno, je tisková konference Gearboxu plánovaná na sobotu 12. června. Dále tam chybí PC Gaming Show a Future Games Show, které proběhnou v neděli 13. června.

Načež v pondělí 14. června by během dne měly proběhnout prezentace ještě od Take 2, Capcomu a dalších, slíbil organizátor ESA.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna