Přiblížení Babylons Fall s epickými boji

+ betatest, DLC zdarma, obrázky.

Společnost Square Enix představila ukázku ze hry Babylons Fall, vyvinuté ve spolupráci s PlatinumGames (NieR: Automata).

Tento epický svět dorazí na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC (Steam). Hru je možné hrát v partě čtyř hráčů a bude obsahovat řadu režimů, které po vydání nebudou vyžadovat další platby.

Více podrobností bude odhaleno během roku, ale již nyní se můžete registrovat do uzavřeného betatestování. Testy se budou konat ve třech fázích napříč platformami. Veškeré testování a zpětná vazba od hráčů pomohou vývojářskému týmu ke zlepšení kvality.

Ve hře se stanete skupinou válečníků, kteří jsou propojeni speciálním vybavením zvaným Gideon Coffins. Vrhnou se na cestu k překonání titánské Babylonské věže, ve které je ukryté velké dědictví.

Kromě zbraní ovládaných oběma rukama mohou hráči využít svých vychytávek, které jim umožní využít až čtyři zbraně najednou. Schopnosti různého vybavení přinášejí nekonečné možnosti kombinací strategie. Hra nese specifický styl kresby, propojující prostředí fantasy s estetikou olejomalby.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna