Skip to main content

Babylon's Fall nikoho nezajímá, má jen pár stovek hráčů

+ startovní trailer, rané recenze.

Někomu by se skoro mohlo zdát, že vše, co během této zimy vyjde, to musí být automaticky trefa do černého.

Ale jak vidno, neplatí to pro nové multiplayerové akční RPG od PlatinumGames. Je to časová konzolová PlayStation exkluzivita, která nesmí na Xbox dorazit dříve než v září.

Babylon's Fall mělo v den vydání na Steamu v PC verzi ve špičce pouze 650 až 874 hráčů a nyní něco málo přes tisícovku, což je těžké fiasko.

Watch on YouTube

Smíšeně vyznívající uživatelské recenze říkají, že hra má špatné online služby, model monetizace a nemá hodnotu cenovky 60 eur. Doporučují leda počkat na slevu, za více toto vypadající na port z PS2 prý nestojí.

Komentátoři podotýkají, že to je už několikátý přešlap od vydavatele Square Enix v řadě, po Marvel's Avengers (ti měli v době startu téměř 30 tisíc hráčů na PC) a Guardians of the Galaxy nenaplňující prodejní očekávání, kvůli čemuž brzy zamíří na Xbox Game Pass.

Ani rané recenze Babylon's Fall v médiích nedopadly dobře - viz TheGamer s 1/5, když prý nepomáhají ani osvědčené bojové mechanismy od tohoto studia z minulých titulů. Drhne to ve vyprávění či grafice.

InfinityStart se 4/10 tvrdí, že na rozdíl od Outriders, Destiny či GodFall tady chybí nějaká solidní hratelnost a zábava. Nepomůže tomu prý ani patch, pokud by měnil ceny materiálů a přinesl nové vlastnosti.

Read this next