Skip to main content

Přiblížení Babylons Fall s epickými boji

+ betatest, DLC zdarma, obrázky.

Společnost Square Enix představila ukázku ze hry Babylons Fall, vyvinuté ve spolupráci s PlatinumGames (NieR: Automata).

Tento epický svět dorazí na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC (Steam). Hru je možné hrát v partě čtyř hráčů a bude obsahovat řadu režimů, které po vydání nebudou vyžadovat další platby.

Více podrobností bude odhaleno během roku, ale již nyní se můžete registrovat do uzavřeného betatestování. Testy se budou konat ve třech fázích napříč platformami. Veškeré testování a zpětná vazba od hráčů pomohou vývojářskému týmu ke zlepšení kvality.

Watch on YouTube

Ve hře se stanete skupinou válečníků, kteří jsou propojeni speciálním vybavením zvaným Gideon Coffins. Vrhnou se na cestu k překonání titánské Babylonské věže, ve které je ukryté velké dědictví.

Kromě zbraní ovládaných oběma rukama mohou hráči využít svých vychytávek, které jim umožní využít až čtyři zbraně najednou. Schopnosti různého vybavení přinášejí nekonečné možnosti kombinací strategie. Hra nese specifický styl kresby, propojující prostředí fantasy s estetikou olejomalby.

Read this next