LEGO Builder's Journey a 12 dalších novinek v GeForce NOW

Z tohoto týdne.

Mezi novými hrami streamovanými na GeForce NOW jsou LEGO Builder's Journey a Phantom Abyss. Do knihovny se připojuje také Dual Universe, který přináší členům GeForce NOW první plně editovatelné Metaversum. Podporu ve službě oznámila také Kena: Bridge of Spirits, která vyjde ještě letos.

LEGO Builder's Journey vyšla tento týden na platformě Steam a v obchodě Epic Games Store. Hned od vydání je k dispozici na GeForce NOW pro PC, macOS a prohlížeč Chrome.

Hra také nabízí RTX funkce, což znamená, že majitelé účtu Founders nebo Priority mohou hrát LEGO Builder's Journey na GeForce NOW s krásnou ray-tracovanou grafikou. Členové Founders a Priority také získají přednostní přístup ke cloudovým herním serverům a prodlouženou délku herní relace.

2

Phantom Abyss ohlásila svou podporu GeForce NOW už v květnu. Tento týden se na platformě Steam dočkala předběžného přístupu a využít jej mohou i členové GeForce NOW. MMO hra, v níž hráči musí v chrámových labyrintech získat cenné relikvie, využívá originální herní mechaniky. Hráč se díky tzv. fantomům, tedy obrazům činnosti předchozích dobrodruhů, může poučit z jejich nezdarů nebo úspěchů při překonávání nástrah.

Dual Universe je dalším originálním MMO počinem, který vyšel tento týden. Hráči nabídne plně editovatelné metaverzum, virtuální svět, který sdílí s ostatními a má v něm obrovskou svobodu volby. Může stavět, těžit nebo vyrábět téměř cokoli a ovládat tak jednotnou globální ekonomiku. Je pouze na něm, zda zvolí mírovou cestu nebo se pustí do originálních PvP soubojů.

Mezi chystané novinky patří Kena: Bridge of Spirits, která vyjde v obchodě Epic Games Store 24. srpna a na GeForce NOW se objeví hned při spuštění. V akční adventuře se hráči vžijí do role Keny, mladé průvodkyni duchů hledající dávnou svaytni. S jejími nadpřirozenými společníky postupně odhalí tajemství opuštěné vesnice a přilehlého lesa, které se hemží uvězněnými bloudícími duchy.

Letní cenové akce jsou na obzoru a samozřejmě se v nich objeví i řada titulů streamovaných přes GeForce NOW. V následujících zprávách o nich budeme informovat. Celý seznam novinek následuje níže:

 • Industries of Titan (novinka: Steam a Epic Games Store)
 • LEGO Builder's Journey (novinka: Steam a Epic Game Store)
 • Phantom Abyss (early access: Steam)
 • Dual Universe beta (nativní launcher)
 • Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (Steam)
 • The Final Station (Steam)
 • Iron Harvest (Epic Games Store)
 • PowerWash Simulator (Steam)
 • Spirit of the North (Steam)
 • Strategic Mind: Spectre of Communism (Steam)
 • Strategic Mind: The Pacific (Steam)
 • Tom Clancy's splinter Cell Conviction (Ubisoft Connect)
 • Tools Up! (Steam)
1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna