Elisa z Kings Bounty 2 se představuje

Další video.

1C Entertainment a Prime Matter dnes s potěšením odhalili novou ukázku z brzy vycházející hry Kings Bounty 2 s třetí a poslední hratelnou postavou - Elisou. Elisa udělá cokoliv proto, aby zachránila svůj domov.

Elisa je rolnická dívka z Lorian, která se vydává na speciální misi za záchranu celé Nostrie. Její domov, je víc jak deset let pohlcen občanskou válkou. Během střetu mezi farmáři a žoldáky, Elisa získala magické schopnosti, které ji pomohly zatlačit nepřítele na ústup z její vesnice. Elisa, zvolená svým lidem, zamíří na světové shromáždění. Přeje si, aby jí král uznal za vůdce svého lidu a poskytl jí přístup k vojenským zdrojům a dalším prostředkům k nastolení klidu v Nostrii.

Temnota sestupuje do magického světa Nostria. Spiknutí, sabotáže a nekromancie zastiňuje zemi. Kraje požadují nezávislost, bandité obcházejí silnice a pověsti o drtivé síle Blight se nesou šepotem ve tmě. Starý král Claudius byl otráven a nemůže vést království, a tak jeho syn, princ Adrian, musí nyní spojit bojující země, zatímco jeho moc a víra podléhá útoku. Možná je tu ale spasitel - poslední naděje království - bojujte a nastolte konečně mír a pořádek v Nostrii.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna