Odklad Horizon: Forbidden West na 18. února 2022

Už to je jisté + PS5 patch pro první díl.

PlayStation 5 bude tento podzim bez velké vlastní exkluzivity, což může být v konkurenci xboxových vlajkových titulů Halo Infinite (prosinec) a Forza Horizon 5 (listopad) docela potíž.

Naplnil se černý scénář, na který jsme byli dopředu upozorňováni, že teoreticky může nastat: očekávaná akční adventura od Guerrilla Games nestíhá, přesně jak se hovořilo začátkem srpna.

Když se ve vysílání z Gamescomu objevil ředitel tvůrců a začal mluvit o nemilých komplikacích kvůli koronaviru, snaze o bezpečné pracovní prostředí i vybalancování práce s ostatním životem, a kterak nechtějí slevit ze zamýšlené kvality, o jakou jim celou dobu jde, bylo těm bystřejším hned jasné, co přijde vzápětí.

Ano, Horizon: Forbidden West bylo oficiálně odloženo z letošních Vánoc na 18. února 2022, kdy vyjde souběžně jak pro PS5, tak ve verzi pro PS4.

1

Pozitivem aspoň je, že předobjednávky hry oficiálně začnou už 2. září. Ale chtělo by to něco nového k jejich nakopnutí, že? Jako těch 14 minut z E3...

Druhou dobrou novinkou je, že první díl Horizon: Zero Dawn právě obdržel patch zdarma pro majitele PlayStation 5, s nímž už šlape v 60 snímcích za vteřinu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna