Herní třídy a prostředí z Tiny Tina's Wonderlands

Kdo jsou Stabbomancer, Brr-Zerker či kde najdete Brighthoof?

První z několika přehledů přináší podrobnosti k novým herním prvkům vysoce očekávané fantasy „looter shooter" střílečky, jejíž vydání je naplánováno na 25. března 2022.

Dnešní přehled se zaměřuje na třídy Stabbomancer a Brr-zerker, nová magická prostředí jako Butt Stallion's Castle, představení kouzel a mechanismu kontaktního boje a mnoho dalšího.

Nezapomeňte si prostudovat herního průvodce pro Tiny Tina's Wonderlands, ve kterém najdete podrobnější popis všech prvků, a první vývojářský deník se zákulisními informacemi od Matta Coxe, kreativního ředitele Tiny Tina's Wonderlands.

Základem Tiny Tina's Wonderlands je možnost vytvořit si dokonalého hrdinu prostřednictvím komplexních nástrojů pro úpravu vzhledu a systému kombinování tříd, díky kterému si můžete namíchat dle libosti položky z až šesti jedinečných stromů schopností. Dvěma z těchto tříd jsou Stabbomancer a Brr-Zerker, jejichž představení se nachází níže:

1

Stabbomancer je tichý zabiják zaměřující se na kritické zásahy, který na bojišti vyvolává vířící magické dýky a může se kdykoliv rozplynout ve stínech. Hra za něj se točí kolem vytváření vhodných příležitostí a jejich následného využívání. Zkušený Stabbomancer těží ze slabin svých nepřátel, z úkrytu útočí na životně důležité body a likviduje protivníky dřív, než si uvědomí, co se vlastně děje.

Brr-Zerker je houževnatý ranař zocelený mrazem, který svou palebnou sílu doplňuje vražednou smrští brutálních kontaktních útoků. Jedná se o drsného bojovníka ze zasněžených hor, jehož předkové vycvičili svá těla k tomu, aby odolávala drsnému mrazu krutých zim a dokonce uměla zkrotit jejich sílu. V bitvě dává Brr-Zerker přednost boji zblízka, tělo na tělo. Staví se proto do přední řady a vrhá se na soupeře jako běsnící vír ledové smrti.

2

Během dobrodružných výprav po Wonderlands navštíví hráči množství rozmanitých prostředí, od houbových lesů až po pirátské jeskyně. Tato prostředí nejen že vypadají jedinečně a fantasticky, ale každé z nich má navíc vlastní příběhové mise, obsáhlé vedlejší úkoly, unikátní nepřátele a mnoho dalších prvků, které budete objevovat během svého postupu hrou. Mezi tato místa, která budete prozkoumávat, patří například tato:

Brighthoof je korunním klenotem překrásného království královny Butt Stallion a majákem světla pro každého, kdo hledá bezpečný úkryt nebo se chce stát pořádným drsňákem. Ačkoliv hlavní město Wonderlands střeží věhlasná Diamantová grada, v poslední době čelí zákeřným nájezdům podlých nepřátel.

Hrad Butt Stallion's Castle, sídlo rodu Sparklewithers, je jasnější než nejzářivější hvězdy a kouzelnější než většina mocných mágů. Jeho světlo je tak silné, že zalévá celou říši věčným přísvitem.

Během hrdinské výpravy proti Vládci draků se střetnete s množstvím různých příšer, od chodících žraloků po myslící kostlivce.

3

Tiny Tina je nejnebezpečnější třináctiletá dívčina na celém světě. Miluje králíčky, cukr a vojenské výbušniny. Jako velitelka bunkru si Tina stvořila celé Wonderlands jako kouzelné hřiště, na kterém by mohla vesele řádit se svými přáteli.

Butt Stallion je kouzelný diamantový dvojrožec (jednorožec s dvěma rohy), vládnoucí Wonderlands ze svého hlavního města Brighthoof. Nadsvět, kouzla a kontaktní boj

Ve Wonderlands můžete prozkoumávat fantastické lokace propojené rozsáhlým Nadsvětem (Overworld) a rozšířit svůj arzenál mocných střelných zbraní také o kouzla a zbraně pro boj zblízka.

Nadsvět je nepřehlédnutelná narážka na stolní hry, kdy se perspektiva přepne do pohledu shora a postavičky pobíhají po Tinině přepečlivě vyrobené hrací ploše. Rozměry vaší hrdinské postavy se zmenší, takže můžete prozkoumávat i ta nejzapadlejší zákoutí hrací plochy. Některé objevy mohou být menšího rázu - tu šikovná zkratka, tam zase truhla se zlatem - ale můžete narazit třeba i na zcela nepovinnou oblast, kterou ostatní dobrodruzi přehlédli.

Používání kouzel je v Tiny Tina's Wonderlands ohromnou novinkou a většina zaklínadel má jen krátkou přebíjecí dobu, takže můžete magii ze svých dlaní metat téměř v jednom kuse. Některá kouzla učiní s vašimi nepřáteli krátký proces a na místě je usmaží nebo vyhodí do vzduchu miniaturním tornádem. Další vám ale budou pomáhat i jinými způsoby, například poskytnou vám a vašim spojencům ochranu nebo zkrátí přebíjecí doby.

Bojový triumvirát Tiny Tina's Wonderlands zakončuje systém kontaktních bojů. Kromě střelných zbraní a arzenálu kouzel budete moci mít po ruce i kontaktní zbraň připravenou kdykoliv k okamžitému použití. Asi nebude mít přednost před pistolí ve vaší pravačce či před magií v levé ruce, ale možnost rozdat během divoké přestřelky i pár ran zblízka se vám může občas nesmírně hodit.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna