Garáž Farming Simulator 2022 předvádí vozový park

Nejde jen o grafiku.

Už je skoro čas nastartovat traktory, protože Farming Simulator 22 vyjde za necelé 2 týdny. V traileru z garáže se můžete podívat na ochutnávku působivého zemědělského vozového parku dostupného ve hře.

Ve Farming Simulator 22 bude dostupných přes 400 autenticky digitalizovaných strojů a nástrojů od Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a řady dalších známých značek z celého světa.

Společnost GIANTS Software v úzké spolupráci s příslušnými výrobci jako vždy pečlivě dbala na detaily - až do posledního šroubku každého stroje. Traktor Massey Ferguson MF 8S bude stejně autentický jako Mack Super-Liner 6x4 od Mack Trucks nebo sklízeč hroznů New Holland Braud 9070L, který se představí společně se zcela novou plodinou.

Nejde jen o grafiku: I zvukové oddělení GIANTS Software výrazně rozšířilo zvukové aspekty o transformace v reálném čase podle prostředí a věnovalo péči dalším mechanickým detailům, jako jsou pohyblivá víka, šrouby a spousta hydraulických součástek, které vydávají zvuk.

„Farming Simulator 22 obsahuje nejen největší vozový park zemědělských strojů v sérii, ale zároveň je to nejpřesnější a nejrozsáhlejší digitalizace skutečných farmářských nástrojů - a na to jsme pyšní. Děkujeme všem našim partnerům za dlouhodobou spolupráci, která to umožnila," komentuje Thomas Frey, kreativní ředitel GIANTS Software.

1
2
3
4
5
6
7

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna