Odstranění původního Uncharted 4 z prodeje, remastery zatím nejobjemnější PS5 hrou

Dva dozvuky včerejška.

Včerejší oznámení data vydání a startu předobjednávek s sebou přineslo dva dozvuky, z nichž jeden je nepříjemný a druhý spíš kuriózní.

Sony nechala odstranit původní PS4 verze obou her - jak Uncharted 4, tak Uncharted: The Lost Legacy - z nabídky obchodu PlayStation Store.

Čili už nebude existovat cesta, jak si každou z těchto her pořídit separátně a za nižší cenu, nýbrž jedinou možností bude sáhnutí po nové lednové kompilaci remasterů Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Samozřejmě se to týká jen digitálek, takže krabicovky pořád ještě na pultech obchodů najdete, často dost zlevněné (např. za 15 dolarů), a z nich se pak dá výhodně upgradovat na novou verzi pro PS5 jen za deset dolarů (nutné mít v mechanice originální disk).

Patrně tedy Sony šlo o to zařídit, aby se tímto nedala obejít nová cena 50 eur za kompilaci předělávek, což se dá pochopit.

1

Specializovaný Twitter účet PlayStationSize zase zveřejnil předpokládanou velikost Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Pokud to je pravda, půjde s 90 GB o zatím jednu z nejvíce objemných her pro PlayStation 5. A to je bez tradičního Day 1 patche, který může nároky na místo ještě zvýšit. Pre-load začne 21. ledna 2022, osm dnů před oficiálním startem.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna