Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS5 remastery Uncharted: Legacy of Thieves Collection s přesným termínem

+ trailer, technické detaily, cena PS5 upgradu, obrázky.

Mělo se za to, že se to dozvíme na pátečních The Game Awards, nakonec Sony vše oznámila již před pár okamžiky, i v návaznosti na nahození stránky na Steamu.

Kolekce dvou remasterů Uncharted: Legacy of Thieves Collection vyjde pro PlayStation 5 přesně 28. ledna 2022, a pro PC někdy později, což zatím nebylo upřesněno, lze tipovat únor či březen (i kvůli uvedení God of War PC v půlce ledna).

Níže nový trailer ke startu předobjednávek za 50 dolarů. Ve vybraných zemích, kam ty z EU nepatří, dostanou lidé po omezenou dobu ke koupi digitálky z PS Store i voucher na premiéru filmu Uncharted v kinech.

Watch on YouTube

Majitelé PS Plus verze Uncharted 4 upgradovat na PS5 port nebudou moci, zatímco ti s původní verzí Uncharted 4 či The Lost Legacy na PS4 tak učinit smí za poplatek 10 dolarů.

Hry nabídnou chod ve Fidelity Mode (4K 30 FPS), Performance Mode (60 FPS) či Performance+ Mode (1080p 120 FPS). Slibováno je jinak rychlejší načítání, podpora 3D zvuku a DualSense ovladače (např. při ovládání vozidla s pohonem na čtyři kola či při chycení se lana po skoku), jak přibližuje PS Blog.

"Vydej se hledat své štěstí a zanech s Nathanem Drakem a Chloe Frazerovou svou stopu na mapě. Obě hry si navíc užiješ s českou textovou lokalizací".

Potvrzeno také od Sony bylo, že multiplayer není součástí této kompilace remasterů, jak se zjistilo už od ratingové organizace. Nové screenshoty z PS5 verze:

Read this next