Microsoft: Xbox Series se stále prodává lépe než minulé generace

Zásobování prý nedrhne.

Boss zábavní divize Microsoftu včera poskytl rozhovor listu The New York Times, v němž se skrývalo pár důležitých novinek.

Phil Spencer tam tvrdí, že Xbox Series X a S se nadále prodávají rychleji než kterákoli předešlá generace Xboxu za tu samou dobu od uvedení na trh.

K všeobecnému překvapení tam dodal, že přetrvávající nedostatek sehnatelných konzolí v obchodech není tím, že by se jich vyrábělo méně kusů nebo zásobováním. Nýbrž má jít o důsledek obrovské poptávky kvůli koronavirové pandemii, kdy je spousta lidí zavřených doma a Xbox jim nabízí možnost, jak zabít čas.

1

"Naše sítě jsou doslova zaplaveny novými uživateli. Proto se celý tým v Microsoftu snaží, aby zvýšenou poptávku uspokojil, a nepřestává s tím ani nyní," dodal xboxový šéf.

Zásobování konzolemi na trh tedy prý vůbec nedrhne, v tomto ohledu nemá být žádný problém, kusů prý do obchodů proudí stejně co dříve.

Spencer připomněl, že konzole jsou vyprodané i v méně exponovaných měsících, jako jsou březen či duben, což se obvykle nestávalo.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Patrně se chystá PS5 port BloodRayne 2: ReVamped

Remaster upírské akce z PS4 a PC byl nalezen v databázi ratingové organizace ESRB.

Nezvyklý únik o Armored Core

Oživení robotů od tvůrců Dark Souls.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna